BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY O SÁZENÍ

Celebrity a sázení na sport

Celebrity a sázení na sport. Jaromir Jagr.Sázení na sportovní zápasy. Tato vášeň se nevyhnula ani slavným osobám. Ať již známým sportovcům, hercům nebo zpěvákům. Mají k tomu nakonec i více příležitostí, větší dispozice a konec konců i větší finanční prostředky než "obyčejní" smrtelníci. Navíc v případě sportovců mají informace, kteří ostatní nemají, vědí dobře, jak to před zápasem a v jeho průběhu chodí. Všichni mají samozřejmě rádi vzrušení ze hry a v neposlední řadě i radost z výhry.

 

Jaromír Jágr

Nejlepší a nejslavnější český hokejista všech dob je dlouhou dobu známý svou oblibou sázení na cokoliv. Ať již je to návštěva kasin nebo sázení na sportovní utkání, vším tím si Jaromír zpestřuje volný čas v době mezi zápasy. Fenomenální hokejista prostě potřebuje vzrušení stále. Jaromír je také známý, že rád navštěvuje zápasy svých sportovních kolegů. Jestli si na ně pravidelně i sází, ví ovšem jen on sám.

Marek Jankulovski

Další známý český sportovec, obránce fotbalového týmu AC Milán, se "proslavil" i svou vášní pro sázky na sport. Jankulovski s tím měl v Itálii velké problémy, když čelil obvinění z nelegálního sázení a ovlivňování zápasů. Nakonec si však mohl oddychnout, když soud stíhání z důvodu promlčení, zastavil.

Charles Barkley

Další sázkařkou sportovní celebritou je bývalý fenomén NBA, Charles Barkley. Od doby, kdy skončil kariéru aktivního hráče, se stal Barkley velice známým sázkařem. Je pravidelným hostem kasin, sází ovšem také velice rád na výsledky sportovních zápasů.

Ashton Kutcher

I Ashton Kutcher, americký herec a partner ještě slavnější Demi Moore je velký sázkař. Od své sice starší, ale přesto stále atraktivní lepší polovičky často utíká k tipování na sportovní události. Času i financí na to má víc než dost.

Michael Jordan

Poslední slavnou osobností, která ráda sází na sport a kterou zde zmíníme je bývalý kolega Barkleyho, bývalá megahvězda NBA Michael Jordan. Michael bývá dokonce považován za nejlepšího basketbalistu historie. Stejně jako Charles i Michael utrácí obrovské sumy peněz za sportovní sázky.

Zdroj: Bombasazka.cz