BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY O SÁZENÍ

Jde sázkami na sport zbohatnout?

Jde sázkami na sport zbohatnout?To je otázka, která leží v hlavě snad každého sázkaře. Zejména na to myslí nováčci. Tedy začátečníci, kteří se s prostředím sportovních sázek teprve seznamují. Neznají ještě tuto oblast, všechno je pro ně nové a mimo to stále uvažují. Uvažují nejvíc o tom, zda se dá touto cestou zbohatnout.

Odpověď zní - ano dá. Sportovními sázkami lze přijít ke slušnému jmění. Tento způsob vydělávání peněz dokonce předčí výdělky top manažerů známých firem. Je možné se tímto způsobem dlouhodobě uživit a dokonce se zabezpečit i na stáří. Přesvědčilo se o tom na vlastní kůži již tisíce sázkařů na celém světě.

Ovšem není to tak jednoduché, jak se může z výše uvedeného zdát. Kdyby bylo, sází na sport kde kdo. Úspěšný sázkař musí totiž znát mnoho věcí z této oblasti, musí být velice dobře informovaný, znalý problematiky nejenom sázení ale i sportu obecně. Zejména pak musí rozumět sportům, na které sází, jimž se věnuje. Musí se průběžně seznamovat s aktuálními sportovními událostmi a s aktuálním stavem sportovců samých i jejich bilancí navzájem. Musí mít v malíčku sportovní statistiky. A musí být v neposlední řadě velmi disciplinovaný.

Co znamená "být disciplinovaný"? Odpověď může být různá, ale v zásadě zní, že sázející by se měl držet předem vytyčené strategie a neustupovat z ní. Nesmí se nechat "zbláznit" každým "zaručeným" tipem od různých pseudoodborníků. V neposlední řadě je více než vhodně sázet jen, když je sázkař v dobré psychické pohodě a hlavně střízlivý. To může někomu znít jako samozřejmost, jinému jako klišé, avšak opravdu to není tak přirozené, jak se na první pohled zdá. Podnapilý sázkař vždy ztrácí odstup a zábrany, nezdravě riskuje, nedokáže správně odhadnout situaci. A když si ještě na hru půjčí, neštěstí je dokonalé. Proto se v každém případě alkoholu při sázení, zejména při vyšších částkách, vyhýbejte!

V neposlední řadě je součástí pojmu "disciplinovanost" také "trpělivost". Při sázení buďte trpělivý. Je nesmysl myslet si, že vyhrajete hned první sázkou nějakou závratnou sumu peněz. Jestliže se to stane, jedná se ve většině případů o tzv. začátečnické štěstí, které brzy skončí a vystřídá je série proher. A to nikdo nechce! Daleko rozumnější je sázet přiměřenou částku, pravidelně na několik sportů, kde je hráč jako "doma", vyzná se v nich a být velmi trpělivý. Úspěch se dříve, nebo později dostaví. A s přibývajícím časem, jak se hráč seznamuje s prostředím, strategie sázek se mu dostává do krve, se stávají výhry pravidelnější, radost ze hry spolu s finančními výhrami stoupá…a o to přece jde!

Zdroj: Bombasazka.cz