BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

AKTUÁLNÍ AKCE SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ

Fortuna rozdá fotbalovým fanouškům milion Kč!

Bookmaker: Fortuna

Letošní nejatraktivnější sportovní událost – MS 2014 v Brazílii spěje do vyřazovací osmifinálové části a sázková společnost Fortuna stále ještě naděluje fotbalovým fanouškům fantastické ceny! Její zákazníci se mohou zúčastnit následujících soutěží.

SOUTĚŽE O 50 000 KČ NA FACEBOOKU

Na Facebooku jsou pro příznivce Fortuny postupně zveřejňovány skvělé soutěže. Proto je zapotřebí právě na facebookové stránce Fortuny pravidelně sledovat profil této sázkové kanceláře, aby jste žádnou soutěž nepropásli.

EXPERT SÁZKY S BONUSEM AŽ 250 000 KČ

Při správném tipu na všechny zápasy předem zvolených sázkových příležitostí získáte ke své výhře ještě zajímavý finanční bonus. Zvolené sázkové příležitosti v rámci MS 2014 v Brazílii objevíte na webových stránkách společnosti Fortuna.

SOUTĚŽ O BANK 700 000 KČ

Od začátku fotbalového MS 2014 pro Vás Fortuna pořádá soutěž o snových 700 000 Kč. Postačí přitom vsadit každý den v termínu od 12. 6. do 13. 7. 2014 tiket za 50 Kč na předzápasové sázky a cenu v podobě podílu na banku máte doma! Sázky lze podávat kdekoli – na pobočkách Fortuny, na webu nebo mobilem a není vůbec důležité, jaký bude na tiketech kurz, či zda budou tikety výherní.

Více se dozvíte na webových stránkách společnosti Fortuna.

iFortuna