BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Tour de France 2015

Máme za sebou 16 etap letošní Tour de France. V čele jede stále fenomenální Chris Froome, Slovák Peter Sagan si v zatím poslední etapě připsal již páté druhé místo a Čech Zdeněk Štybar vybojoval pro českou republiku po letech další etapový triumf, když vyhrál závod s dojezdem v Le Havru.

Lance Armstrong - největší podvodník ve sportu všech dob!

Dnes Mezinárodní cyklistická unie UCI potvrdila dva měsíce starý rozsudek Americké antidopingové agentury USADA a oficiálně se tak stala cyklistická legenda a sedminásobný vítěz Tour de France dopingovým podvodníkem a největší skvrnou na štítu světového sportu. Tím mu byly odebrány všechny tituly z nejslavnějšího cyklistického závodu světa a Lance Armstrong jakoby nikdy neexistoval!

Evans - vítěz Tour de France

Poslední etapa Tou de France již jen potvrdila celkový triumf Cadela Evanse. Evans se tak stal prvním australským vítězem tohoto nejslavnějšího cyklistického závodu světa.

První doping na Tour de France

I nad letošní Tour de France se již vznáší dopingový skandál. Jejím aktérem jeruský cyklista Alexandr Kolobňev. Doping v jeho krvi nyní potvrdil i druhý, tzv. B vzorek. 30letému cyklistovi, jezdci stáje Kaťuša našli dopingoví  komisaři v krvi diuretika. Ta mají nejen povzbuzující účinky, ale můžou sloužit i k maskování jiných zakázaných prostředků.

V další etapě na Tour de France zvítězil Nor Hagen

Dnešní 17. etapu z Gap do italského Pinerola vyhrál Edvald B. Hagen, který si tak připsal již druhé etapové vítězství. Druhý dojel se 40 sekundovým odstupem Nizozemec Bauk Mollema a třetí skončil Francouz Sandy Casar. V závěru závodu znatelně ztratil celkový náskok vedoucí jezdec průběžného pořadí, domácí závodník Thomas Voeckler, Australan Evans na něj ztrácí již pouze minutu a 18 sekund.

Ve 14. etapě Tour de France v Pyrenejích zvítězil Vanendert

Zatím poslední, 14.etapu, nejslavnějšího cyklistického závodu na světě Tour de France, s cílem na kopci Plateau de Beille (167,5 km) ovládl Vanendert s náskokem 21 sekund před Španělem Sanchézem, třetí dojel Andy Schleck z Lucemburska.

Tour de France pokračovala etapou v Pyrenejích

V dnešní etapě Tour de France v Pyrenejích dominoval španělský cyklista Samuel Sanchez. Žlutý trikot však stále drží domácí závodník, Francouz Thomas Voeckler, který dne dojel na 9. místě, se ztrátou 50 sekund na vítěze.

Z letošní Tour de France se stala krvavá jatka

9. etapa nejslavnějšího cyklistického závodu se změnila v jednu z nejkrvavějších etap celé historie Tour. Zranění střídalo zranění, odstupovali favorité, závodníci dojížděli do cíle ve stavu vojáků werhmachtu po bitvě u Stalingradu.  Čtyři jezdci skončili v nemocnici se zlomeninami, předčasně letos skončil i leader stáje Astana Vinokurov, který si zlomil stehení kost.

V sedmé etapě Tour uspěl ve finiši Cavendish

Ve finiši zatím poslední 7. etapy Tour de France zvítězil Mark Cavendish ze stáje HTC a získal tím své 17. vítězství v tomto závodě. Na cílové pásce jen těsně předstihl Itala Petacchiho, třetí dojel Němec Greipel. Žlutý trikot lídra uhájil opět, a to již popáté v řadě, Nor Hushovd, který dojel v první skupině.

Nejdelší etapa letošní Tour de France je za závodníky

Také dnes navlékne žlutý trikot lídra Tour de France Nor Thor Hushovd. Včera toto privilegium uhájil v nejdelší etapě letošní Tour. V závěrečném dojezdu celého pelotonu, který vyústil v hromadný finiš měl po 226,5 kilometrech nejvíce sil jeho krajan Edvald Boasson Hagen, Hushovd v žlutém trikotu dospurtoval na 3. místě a v čele závodu je již 4. den.