BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Basketbalisté Nymburka porazili favorizovanou Sevillu

Jako veliké vítězství označil trenér basketbalistů Nymburka Ronen Ginzburg úterní výhru v Evropském poháru ULEB nad vysoce favorizovanou Sevillou 89:68. Vítězství je o to cennější, neboť před zápasem Nymburku hrozilo vyřazení, nyní však má český mistr naopak velice blízko k postupu do další fáze soutěže.

Nymburk vyhrál nad Cibonou Záhřeb košem v poslední sekundě

Basketbalisté Nymburka mají na kontě již čtvrté vítězství v Jadranské lize. V 6. kole zvítězili včera včera na půdě Cibony Záhřeb 86:85 košem rozehrávače Nissima v poslední sekundě. Pro Nymburk je výhra nad týmem, který hraje nejprestižnější evropskou klubovou soutěž euroligu, jedním z nejcennějších triumfů v jeho historii.

Jadranská liga - Nymburk podruhé prohrál

Basketbalisté Nymburka podruhé v Jadranské lize prohráli. V 5. kole této soutěže doma podlehli slovinskému celku Krka Novo Mesto 57:77. O výsledku rozhodla již první čtvrtina, ve které český celek nasbíral sedmnáctibodovou ztrátu.

Česká republika – Brazílie

České basketbalistky se dnes opět na české půdě utkají s týmem Brazílie. Budou hrát o lepší umístění ve skupině ale zejména o návrat sebevědomí, které ztratily při včerejší potupné porážce se Španělkami 57 – 77.

Vzpamatují se z tohoto velice matného vystoupení, kdy např. v poslední čtvrtině daly pouze  4 (!) body? Vzpomenou si na „profesorský“ basket proti Jižním Korejkám s výsledkem 96 – 65? Chytí se opět Večeřová, Vítečková, Horáková a spol.?