BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Finále ME 2012 ve fotbale Španělsko - Itálie

A je před námi tolik očekávané finále ME 2012 ve fotbale. V něm se zítra střetne Španělsko - Itálie. Španělská finálová účast byla dlouho předpokládaná, italská je spíše překvapením. Italové však jasně přehráli v semifinále Němce 2:1 a za předvedený výkon si finále určitě zaslouží! Finále ME 2012 Španělsko - Itálie se hraje zítra, 1. července od 20:45 v Kyjevě a přímým přenosem ho, jako tradičně, bude vysílat ČT4.

Dnes na ME 2012 ve fotbale semifinále Německo - Itálie

O tom kdo se utká ve finále ME 2012 ve fotbale se Španělskem, se rozhodne dnes pozdě večer. Na programu je totiž druhé semifinále Německo - Itálie. Němci zatím podávají na letošním EURU nejlepší a nejsuverénější výkony, a tak je odborníci, fanoušci i bookmakeři v tomto zápase favorizují. Jiná věc je, že na ně Italové umí a že je v posledních 7 zápasech na velkých turnajích pokaždé porazili. Jak se bude zápas vyvíjet a jak nakonec dopadne, se můžete sami přesvědčit dnes večer na ČT4 od 20:45 (Německo - Itálie, semifiálne ME 2012).

Španělsko je prvním finalistou ME 2012 ve fotbale

Španělsko se včera pozdě večer stalo prvním finalistou ME 2012 ve fotbale, když na penalty porazilo Portugalsko včele s hvězdným Ronaldem. V normální hrací době skončil zápas 0:0, nerozhodlo ani dvojí prodloužení, a tak přišly na řadu pokutové kopy. V nich byli šťastnější právě Španělé. Koho ve finále vyzvou v boji o titul mistrů Evropy, se rozhodne dnes večer, na programu je druhé semifinále Německo - Itálie.

Dnes večer na ME 2012 Portugalsko - Španělsko

Dnes večer se mohou fanoušci těšit na první semifinále ME 2012 ve fotbale. Od 20:45 se střetne Portugalsko - Španělsko. Vítěz zápasu se pak ve finále utká s úspěšnějším z dvojice Německo - Itálie. Toto utkání se hraje zítra, 28.6. 2012 rovněž od 20:45.

Španělsko - Portugalsko semifinále ME 2012 ve fotbale

První semifinále na ME 2012 ve fotbale je za dveřmi a sázkaři jsou v pohotovosti. Ve středu 27. června se v prvním semifinále utkají Portugalsko - Španělsko. Odborníci se shodují, že půjde o velice vyrovnaný zápas. Portugalci chytili v posledních zápasech formu a na druhé straně Španělé zatím nepředvádějí kdo ví jak oslnivou hru. Jak se bude utkání vyvíjet a jak dopadne, se můžete přesvědčit sami na vlastní oči. Zápas začíná ve středu 27. června 2012 od 20:45. Přímým přenosem ho vysílá ČT4.

Anglie - Itálie dnes ve čtvrtfinále ME 2012 ve fotbale

Tak a dnes má ME 2012 ve fotbale na programu poslední čtvrtfinále a čtyřka semifinalistů bude kompletní. Kdo doplní Portugalsko, Německo a Španělsko? Bude to Anglie nebo Itálie? Večer se utká o poslední semifinálové místo právě Anglie - Itálie. Hrát se bude opět od 20:45 a vše můžete v přímém přenosu sledovat na sportovním kanálu ČT4.

Španělsko - Francie dnes na ME 2012 ve fotbale

Dnes se hraje na ME 2012 ve fotbale další čtvrtfinálové utkání. Změří v něm síly Španělsko a Francie. Zápas se hraje od 20:45 v ukrajinském Doněcku a přímým přenosem ho bude opět vysílat program ČT4. Vítěz utkání Španělsko - Francie se střetne v semifinále s přemožitelem české reprezentace, Portugalskem.

Na ME 2012 dnes čtvrtfinále Německo - Řecko

Včera pozdě večer se rozhodlo, že na ME 2012 ve fotbale končí čeští reprezentanti. Po srdnatém výkonu nestačili na fotbalovější Portugalce, prohráli 0:1 gólem Ronalda ze 79. minuty a jedou domů. Portugalsko vyhrálo naprosto zaslouženě, mělo daleko více ze hry, spoustu šancí zahodilo, nebýt Petra Čecha, mohl být výsledek utkání daleko jednoznačnější.

Dnes na ME 2012 čtvrtfinále Česko - Portugalsko

Dnes večer čeká na české fotbalisty vrchol letošní sezóny i vrchol posledních několika let. Ve čtvrtfinále ME 2012 se ve Varšavě utkají s Portugalskem, které je v tomto zápase bezesporu favoritem. Vždyť za ně bude hrát možná nejlepší fotbalista světa, famózní Ronaldo.

Čtvrtfinále ME 2012 ve fotbale, Česko - Portugalsko

Čtvrtfinálové dvojice jsou po včerejších posledních utkáních skupiny D kompletní. Jako poslední do dalších bojů na ME 2012 postoupila Anglie a Francie. Anglie porazila Ukrajinu 1:0, když Ukrajině poloslepí rozhodčí neuznali regulerní gól. Francie v druhém paralelním zápase prohrála se Švédskem 0:2. Česko - Portugalsko, to bude zápas, který bude však českého fanouška zajímat nejvíce!