BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY O SÁZENÍ

Nejlepší filmy všech dob – s tématikou sportovního sázení

Už jste někdy viděli ty nejlepší filmy o sportovním sázení? Pokud se právě nyní zamýšlíte nad touto otázkou, která zní NE, pak je ten nejvyšší čas tuto filmovou neznalost co nejrychleji napravit. Nejlépe strávením některého z večerů u obrazovky. Jedině tak si rozšíříte obzory o sportovním sázení. Pozvěte na návštěvu své přátelé a společně zjišťujte, jaké skvělé filmy o sportovním sázení byly natočeny. Natrefíte na ty nejlepší filmy všech dob!

Bookmakers (2003)

Německý komediální thriller, ve kterém chce obyčejný člověk z vysoké školy změnit svět a dělat něco úžasného, přínosného pro všechny. Trojice mladých studentů Toby, Casey a Jude se rozhodnou pracovat jako bookmakeři. Na ubytovně vytvoří sázkové kanceláře. Zpočátku se zdá být vše v naprostém pořádku. Na jedné straně sklízí úspěch, na straně druhé upoutají pozornost městských úřadů. Později, kdy se zisk značně zvyšuje, nedokážou studenti kontrolovat situaci – jsou ztracení. Důsledky jejich jednání jsou pro mnohé diváky předvídatelné: manipulace s výsledky zápasů, pronásledování gangstery, násilí až úplný kolaps.

Let It Ride (1989)

Americká komedie, ve které v hlavních rolích zazářili Richard Dreyfuss, David Johansen a Teri Garr. Hlavním hrdinou se stává člověk závislý na sázení a posedlý vítězstvím. Jay Trotter sázel celý život. Jakmile uslyšel někoho mluvit o koňských dostizích či sázení, probudila se v něm vášeň. Jít a zkusit štěstí, které se na něj dosud neusmálo. Až jednou, kdy se mu naskytla šance vyhrát dva miliony dolarů. Ale za jakých podmínek?

Two Dollar Bettor (1951)

Tento opravdu dobrý starý film začíná sázkou dva dolary. John Hewitt, auditor banky, vsadí poprvé ve svém životě a získá statisíce, když jeho kůň vyhraje. Příběh pokračuje se stále většími vklady a výhrami, ale v určitém bodě se všechno zhroutí. Hewitt prohraje všechny své peníze, ale jeho sekretářka sázkové kanceláře dostane geniální nápad. Proč neukrást trochu peněz v bance, kde Hewitt pracuje? Jaká to chytrá žena…

Lay the Favourite (2012)

Kriminální komedie, ve které zazářil Bruce Willis, Vince Vaughn a Catherine Zeta-Jones. Komedie se vztahuje ke klasickému filmu o sportovním sázení. Kdesi mimo Las Vegas sídlí sázková kancelář a v jejím čele stojí Willis. Rovněž existuje jedna restaurace, kterou spravuje Vince Vaughn a stává se offshore provozovatelem. Beth Raymerová se zaplete s těmito muži, kteří ví, jak vydělat kapitál nad tamním systémem sportovního sázení. Tato americká komedie je založena na pamětech spisovatele Beth Raymera, podle něhož se jmenuje i jedna z hlavních hrdinek. Film vypráví o dobrodružství mladé ženy v oblasti legálních i nelegálních sportovních sázek.

Diggstown (1992)

Zajímáte-li se o box a sázení, pak musíte vidět Diggstown. Toto není pouhý film o sázkách. Hlavní hrdina, podnikatel Gabriel Caine, přemluví bývalého šampiona Roye Palmera – kluka, který byl nedávno propuštěn z věznice. Hned po jeho propuštění se začíná pracovat na novém projektu. Roy se má postupně utkat s deseti soupeři. Půjde o velmi tvrdá utkání, protože město Diggstown neuznává žádná pravidla. Určitě si nenechte ujít toto sportovní drama s Jamesem Woodsem, Louis Gossettovou Jr. a Oliverem Plattem.