BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Velká cena Indie F1

Největším favoritem Velké ceny Indie je, bezesporu, pilot stáje Red Bull a současný lídr celé letošní soutěže F1, Sebastian Vettel. Ten zvítězil ve všech třech měřených trénincích a byl úspěšný i v kalifikaci, takže na nedělní Velkou cenu Indie F1 vyrazí jako první.

Maldonado zvítězil na Velké ceně Španělska F1

Zajimavý a napínavý průběh nabídla včerejší Velká cena Španělska formule 1. Přidala i nečekaného vítěze. Pastor Maldonado z Venezuely dokázal zvítězit a po neuvěřitelných osmi letech dostat tým Williams opět na vrchol. Druhé místo patřilo domácímu jezdci Fernandu Alonsovi z Ferrari, který téměř celý závod vedl, těsně třetí skončil Fin Kimi Räikkönen s vozem Lotus.

Velká cena Španělska F1

V kvalifikaci na Velkou cenu Španělska, která se pojede zítra, tedy v neděli 13. května 2012, byl s přehledem nejrychlejší Lewis Hamilton na McLarenu. Jelikož byl však posléze diskvalifikován, z pole position se nakonec raduje Maldonado s Williamsem.

Vettel vyhrál Velkou cenu v Bahrajnu

Nedělní Velkou cenu F1 v Bahrajnu pro sebe získal úřadující mistr světa Sebastian Vettel. Tento 24letý pilot stáje Red Bull triumfoval letos již počtvrté a vypadá to, že se dostává do skvělé formy. Za ním skončili Fin Kimi Räikkönen a Francouz Romain Grosjean ze stáje Lotus.

V neděli se jede Formule 1 v Bahrajnu

V Bahrajnu v neděli pokračuje letošní "cirkus" formule 1. Po minulé VC Číny čeká nyní jezdce F1 trať v tomto bohatém arabském státu. První měřený tréning vyhrál Lewis Hamilton na McLarenu, druhý byl Sebastian Vettel na voze Red Bull, vítěz posledního závodu Niko Rosberg dojel čtvrtý.

V neděli VC Číny ve formuli 1

V neděli, 15. dubna 2012, se jede Velká cena Číny ve Formuli 1. Již v kvalifikaci došlo k překvapení, když ji vyhrál pilot stáje Mercedes Nico Rosberg. V první řadě ho doplní další jezdec Mercedesu Michael Schumacher. Naopak v kvalifikaci dokonale vyhořel úřadující šampion Sebastian Vettel.

Hamilton vyhrál kvalifikaci na VC F1 v Malajsii

Kolotoč Formule 1 pokračuje dalším závodem. Nyní čeká na jezdce F 1 Velká cena Malajsie a okruh v Sepangu.

Sebastian Vettel je mistrem světa F1

Novým mistrem světa formule 1 se dnes stal německý pilot stáje Red Bull Sebastian Vettel, který dominoval poslednímu závodu letošního ročníku  - Velké ceně v Abú Zabí.

Kvalifikaci na Velkou cenu v Abú Zabí vyhrál Sebastian Vettel

Sebastian Vettel v kvalifikaci na poslední závod celého cyklu MS ve formuli 1 vybojoval nejdůležitější pole position této sezony. Jestliže se mu podaří vyhrát i nedělní závod, potřebuje, aby Fernando Alonso skončil nejlépe na pátém místě a jeho kolega ze stáje Red Bull Mark Webber nejlépe třetí, aby se mohl radovat z celkového vítězství.

Drama čeká na jezdce i diváky v posledním závodě MS ve formuli 1

Dva ročníky Mistrovství světa ve formuli 1 a dva naprosto rozdílné závěry sezóny. Zatímco v té loňské bylo o titulu mistra světa již dávno před koncem rozhodnuto a poslední závod v Abú Zábí byl spíše formalitou, letos je situace diametrálně odlišná. V posledním kole cyklu MS pojednou jezdci F1 o všechno. O vítězi totiž není stále ještě rozhodnuto.