BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Česko - Island, kvalifikace na ME ve fotbale

Dnes večer mají naši fotbalisté šanci dostat se do vedení ve svojí kvalifikační skupině v boji o ME a rázně tak vykročit za účastí na připravovaném Euru. Doma přivítají fotbalisty Islandu, kteří jsou zatím v tabulce o skore první. Fanoušci od nich, po velmi zdařilých výkonech v minulých zápasech, neočekávají nic jiného než vítězství.

Dnes na MS 2014 čtvrfinále Francie - Německo

Dnes je na programu MS 2014 v Brazílii velmi atraktivní zápas mezi evropskými týmy. O semifinále světového šampionátu se utká Francie - Německo. Oba dva týmy hrají na MS slušný fotbal, mně osobně se líbí zejména hra Francie.

Belgie - USA, osmifinále MS 2014 v Brazílii

Dnes večer se utkají o čtvrtfinále Belgie a USA. Belgie, která na letošním MS hraje hodně dobrý fotbal a vyhrála skupinu H s 9 body, vyzve druhý tým skupiny G, USA. Utkání začne dnes, 1.7. 2014 ve 22 hod. a přímým přenosem ho bude vysílat sportovní kanál ČT Sport.

Francie - Nigérie, osmifinále MS 2014 v Brazílii

Dnes se můžou fotbaloví fanoušci těšit na MS 2014 v Brazílii na zajímavý a atraktivní osmifinálový zápas. Střetne se v něm Francie a Nigérie. Tento duel slibuje útočný a pohledný fotbal zejména ze strany Francie, která střílí na tomto šampionátu opravdu hodně gólů.

Kostarika - Řecko, osmifinále MS 2014

Druhým zápasem osmifinále MS 2014 v Brazílii neděle 29. června 2014 je duel Kostarika - Řecko. Řecko je známé svou betonovou obranou, Kostarika je pak velice příjemným překvapením letošního MS. Zápas je otevřený, tím pádem velmi zajímavý.

Nizozemsko - Mexiko, osmifinále MS 2014 v Brazílii

Zápas osmifinále Nizozemsko - Mexiko je dnes na programu MS 2014 v Brazílii. Jedná se o velice atraktivní utkání slibující zajímavý fotbal. Mexiko hraje dobrý a útočný fotbal, Nizozemsko má ovšem na letošním MS skvělou formu a výkony Robbena nebo van Persieho jsou naprosto skvělé.

MS 2014 v Brazílii, osmifinálové dvojice jsou komplet

Po včerejších zápasech na MS 2014 v Brazílii jsou již známé všechny dvojice pro osmifinálové vyřazovací boje. Portugalsko porazilo Ghanu 2:1, USA Německo 1:0, Korea podlehla Belgii 0:1 a  Rusko překvapivě remizovalo s Alžírskem a jede po základní skupině domů.

MS 2014 v Brazílii, Nizozemí - Chile

Dnes 23. června je na programu MS 2014 v Brazílii další hrací den. V prvním utkání se od 18 hodin středoevropského času utkalo Nizozemí s Chile. Po celkem nudném zápasu se na konci druhého poločasu 2x trefili Holanďani a zaslouženě vyhráli 2:0. Poprvé se trefil hlavou Fer, podruhé v nastaveném čase po skvělé přihrávce Robbena Memphis Depay.

Česko - Itálie v kvalifikaci na MS 2014

Dnes večer se čeští fotbalisté střetnou v kvalifikaci na MS 2014 s domácími Italy, kteří jsou bezpečně v čele jejich kvalifikační skupiny. V postup do baráže na MS již věří málokdo, přesto lze ještě hrát alespoň o čest a napravit před českými fanoušky dosavadní katastrofální výsledky, které Češi v kvalifikaci zatím dosáhli.

Česko - Arménie 1:2, ostuda a konec nadějím

Dnes večer ztratila česká fotbalová reprezentace šance na postup na MS 2014 v Brazílii. Podlehla Arménii 1:2 a zažila další z celé řady trapasů pod vedením neoblíbeného a komického trenéra Bílka.