BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Slávie - Sparta, další derby pražských "S"

Dnes večer je na programu Gambrinus ligy další slavné derby pražských "S", tedy věčných rivalů Sparty a Slávie. Bude se hrát již 280. zápas, který pravidelně dělí český národ na "sparťany" a "slávisty".

Vyhraje Gambrinus ligu Plzeň nebo Sparta?

Dnes se rozhodne o tom, kdo letos vyhraje naši nejvyšší fotbalovou soutěž, Gambrinus ligu. Šanci na zisk mají stále ještě dva týmy, vedoucí Viktoria Plzeň a momentálně druhá Sparta Praha. V posledním kole Gambrinus ligy čeká na Plzeň Hradec Králové a na Spartu Dukla Praha.

Dnes derby Sparta - Slavia

Dnes večer je na programu fotbalové Gambrinus ligy slavné derby pražských "S", tedy Sparty a Slavie. Letos, stejně tak jako loni, je vysokým favoritem Sparta. Úspěch Slavie by tak byl velkým překvapením.

Sparta Praha - Slovan Liberec

Dnes večer přivítá v rámci české nejvyšší fotbalové Gambrinus ligy Sparta na svém hřišti šampiony z Liberce. Oběma týmům se letos zatím příliš nedaří, Sparta je průběžně v tabulce na třetím místě, Slovan Liberec dokonce až sedmý.

Plzeň x Jablonec, hit 11. kola Gambrinus ligy

Dnes a zítra jsou na programu další zápasy naší nejvyšší fotbalové ligy, 11. kolo Gambrinus ligy. Největším trhákem je souboj o vedoucí místo tabulky. V Plzni se totiž utká domácí Viktoria s dosud vedoucím Jabloncem.

Dnes derby Slavia - Sparta

Dnes večer je na programu fotbalové Gambrinus ligy největší trhák, derby pražských "S", tedy zápas Sparty se Slavií. Zápas bude 278. měření sil těchto týmů v naší nejvyšší fotbalové lize. Začíná od 20:00 hod.