BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Česko - Finsko, Češi hrají semifinále na MS 2014 v hokeji

Češi si opět po dvou letech zahrají na MS v ledním hokeji zahrajou o medaile. Když ve čtvrtfinále porazili po nervózním závěru Američany, v semifinále je čekají v sobotu v Minsk Aréně Finové, kteří po boji zdolali Kanadu.

Česko - Slovinsko dnes na MS 2013

Bída, ostuda, bída, ostuda...To jsou nejčastější slova, kterými lze popsat dosavadní cestu českých hokejistů letošním MS. Po porážce od Švédů a Švýcarů si včera nechali sebrat bod i hokejovým trpaslíkem Dánskem. Nad ním dokázali Češi zvítězit 2:1 až v samostatných nájezdech, když v normální hrací době skončil duel nerozhodně 1:1. Dnes tedy od 16:15 Česko - Slovinsko. Bude to konečně lepší???

Česko - Dánsko dnes na MS 2013

Dnes čeká české hokejisty na MS 2013 první boj o bytí a nebytí v dalších kolech letošního šampionátu. Střetnou se s Dánskem a nesmějí již opět zaváhat, nebo jim čtvrtfinále nadobro unikne. Zápas Česko - Dánsko začíná dnes v 16:15 a přímým přenosem ho bude vysílat ČT Sport.

České trápení na MS 2013

Čechům se letos na MS 2013 zatím vůbec nedaří. Ze tří zápasů mají pouhé 3 body za upachtěnou výhru nad Běloruskem. Pak však následovaly prohry se Švédskem a zejména krutá prohra 2:5 se Švýcarskem. Nyní, aby mohli vůbec pomýšlet na postup do čtvrtfinále, musí český tým vyhrát všechny zbývající zápasy. Ve čtvrtek je čeká Dánsko.

Dnes na MS 2013 Česko - Švýcarsko

Na naše hokejisty dnes na MS 2013 čeká Švýcarsko. Velké překvapení dosavadního dění na světovém šampionátu. Hokejisté helvétského kříže totiž v prvním utkání porazili domácí Švédsko, v druhém potom v samostatných nájezdech udolali velice silnou Kanadu.

První porážka na MS 2013

Včera utrpěli naši hokejisté na letošním MS první porážku, když prohráli s domácími Švédy 1:2. Švédové byli navíc jasně lepším týmem. Kromě dvou gólů, nastřelili ještě 3x tyč české brány. Většímu gólovému rozdílu zabránil skvěle chytající Alexandr Salák.

První krok je za námi a dnes na Švédsko

První zápas na MS je vždy velice těžký. Českým hokejistům se podařil. Včera porazili Bělorusy 2:0 a dnes večer na ně čeká domácí Švédsko. Nebude to vůbec lehký zápas. Švédové jsou doma a navíc si budou chtít určitě napravit reputaci po včerejším prohraném zápase se Švýcarskem (2:3).

Začíná MS v hokeji, dnes Česko - Bělorusko

Dnes začíná Mistrovství světa v ledním hokeji. Hrát se bude, stejně tak jako loni, ve Švédsku a Finsku. Naši hokejisté začínají svou pouť základní skupinou dnes se silnými Bělorusy. Následuje zítřejší utkání s domácími Švédy.

Finále české hokejové extraligy: Plzeň - Zlín

Zlín včera porazil na jeho ledu Třinec 4:3 a celou sérii tak vyhrál celkově 4:2. Po 8 letech bude hrát finále naší nejvyšší hokejové soutěže. Vyzve v něm Plzeň, která bude ve finále dokonce po dlouhých 21 letech. První dva zápasy se budou hrát v úterý a ve středu ve Zlíně.

Dnes čtvrtfinále EHL Litvínov - Plzeň, Slavia - Kladno

Dnes večer pokračuje česká hokejová extraliga dalšími boji v play off. Budou se konat duely Litvínov - Plzeň a Slavia - Kladno. Litvínov a Slavia si již dnes můžou zajistit účast v letošním semifinále naší nejvyšší hokejové ligy. Litvínov totiž vede nad Plzní 3:2, Slavia nad Kladnem dokonce 3:1.