BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Rusko vyhrálo MS 2012 v ledním hokeji

Rusko se dnes večer stalo mistrem světa, když ve finále jednoznačně porazili Slovensko vysoko 6:2. Rusové rozstříleli Slováky, kteří hráli o dvě třídy hůř a po zásluze tak vyhráli letošní MS, na němž nenašli přemožitele. Čeští hokejisté skončili na tomto MS třetí, když bronz vybojovali v zápase s Finskem, který vyhráli 3:2.

Češi hrají na MS 2012 s Finskem o bronz

Po včerejší prohře hraje dnes český tým na MS 2012 v ledním hokeji o bronz s domácím Finskem. Naši hokejisté prohráli se Slovenskem 1:3, když byli prakticky celý zápas lepší a Slováci hráli tzv. haluz, tedy celou dobu se jen bránili. Z brejků pak ale tvrdě trestali trapné české chyby. Rusové rozsekali Finy 6:2 a tak dnes večer se ve finále utkají Rusko - Slovensko.

Semifinále MS 2012 v hokeji Česko - Slovensko

Dnes čeká na české hokejisty semifinále se Slovenskem. Tento zápas rozhodne, kdo si zahraje nedělní finále o zlato! Češi mají sice ze zápasů se Slováky lepší bilanci, ale naši východní soupeři mají letos českého trenéra Vladimíra Vůjtka a v helsinské Hartwall odehráli dosud všechna svoje utkání. Takže to vypadá, že šance jsou celkem vyrovnané, i když bookmakeři favorizují Čechy. Sázkaři mají ale jasno, ti čeští sázejí houfně na český tým, slovenští pak na Slováky a sázkové kanceláře, které provozují sázení po internetu mají hotové žně.

Češi prolomili švédské prokletí a budou hrát o medaile

Češi KONEČNĚ prolomili švédské prokletí, konečně Švédy porazili v normální hrací době na velkém světovém turnaji! Dnes ve čtvrtfinále na MS 2012 udolali Švédy 4:3 a v semifinále na ně čeká "federální souboj" se Slováky.

Bookmakeři českým hokejistům na MS 2012 nevěří

Bookmakeři ani sázkaři českým hokejistům na MS příliš nevěří. Počáteční očekávání bylo po výkonech v základní skupině tvrdě schlazeno. Navíc nyní čekají na Čechy neoblíbení Švédové, s nimiž národní tým v play - off na MS nikdy v normální hrací době nevyhrál.

Česko - Švédsko ve čtvrtfinále MS 2012

Dnes večer čeká české hokejisty klíčový zápas na letošním MS. Ve čtvrtfinále se utkají s domácími Švédy. Do české branky se vrací Jakub Kovář. Vítěz dnešního zápasu si to pak v semifinále rozdá s úspěšnějším týmem z duelu Slovensko - Kanada, poražený končí. Že to Čechům na velkých turnajích proti Švédům nejde, je všeobecně známý fakt, a tak je na čase to změnit!!! Proto "ČEŠI DO TOHO"!!! Zápas začíná dnes od 20:15, přímým přenosem ho bude vysílat ČT4.

Česko - Německo dnes na MS 2012 v ledním hokeji

Dnes na český hokejový tým v posledním zápase základní skupiny čeká Německo. Do české branky se postaví Jakub Štěpánek. Češi mají již jistý postup do čtvrtfinále, jen ještě není jasný jejich soupeř pro toto klíčové utkání MS. Jelikož se předpokládá, že naši Němce porazí, tak to vypadá, že o postup do semifinále budeme hrát ve čtvrtek večer s neoblíbenými Švédy.

Pondělí na MS 2012 v ledním hokeji

Dnes měli naši hokejisté na MS 2012 volný den. Zítra je však čeká poslední zápas v základní skupině a to proti Německu. Vyhrají-li, což se předpokládá, ve čtvrtek večer nastoupí ve čtvrtfinále proti domácím Švédům. Neuspějí-li, čekají je stejný den odpoledne Rusové. Ruští novináře spekulují, že naši s Němci schválně prohrají, aby se vyhnuli obávaným Švédům. To však čeští hokejisté kategoricky odmítají.

Dnes na MS 2012 v ledním hokeji

Dnes mají čeští hokejisté na MS volný den. Po včerejší prohře 0:2 s Rusy budou odpočívat a připravovat taktiku na zítřejší poslední zápas základní skupiny s Němci. Ti včera dostali neuvěřitelný výprask 4:12 od Norů. Vše směřuje k tomu, že Češi budou hrát klíčové čtvrtfinále ve čtvrtek buď opět s Rusy nebo se Švédy.

Prohra s Ruskem na MS 2012 v hokeji

Naši hokejisté dnes odpoledne prohráli v dalším utkání základní skupiny na MS 2012 s Ruskem 0:2. Předvedli však dobrý výkon, Rusy přestříleli, ale gól nedali žádný.