BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Fantastický český zlatý víkend na OH v Londýně

Poslední olympijský víkend byl pro Českou republiku ve znamení zlata. Čeští sportovci získali hned dvě. První získal v sobotu v moderním pětiboji David Svoboda, druhou pak dnes v závodech horských kol Jaroslav Kulhavý, který v cílové rovince přespurtoval Švýcara Nina Schurtera.

Špotáková získala pro Českou republiku druhé zlato

Barbora Špotáková zvítězila na OH v hodu oštěpem, obhájila tak zlato z Pekingu a pro Českou republiku vybojovala již 2. zlatou medaili na těchto Olympijských hrách. Její zlatý hod má hodnotu 69,55 metrů. Na druhém místě skončila Němka Obergföllová, třetí pak další Němka Stahlová.

Zuzana Hejnová získala na OH bronzovou medaili

Česká atletka Zuzana Hejnová získala pro ČR na Olympijských hrách v Londýně šestou olympijskou medaili. Ve finále závodu na 400 metrů překážek zaběhla čas 53,38 sekund a skončila na krásném 3. místě, hned za druhou Američankou Demusovou a vítěznou Ruskou Anťuchovou.

Hlaváčková + Hradecká hrají dnes na OH finále

České duo tenistek Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká čeká dnes finále v ženské čtyřhře na Olympijských hrách v Londýně. Střetnou se v něm s americkým párem sester Williamsových Serenou a Venus. Ty v semifinále zvítězily nad Marií Kirilenkovou a Naďou Petrovovou z Ruska.

Česká medailová sobota na OH

Sobota 4. srpna 2012 byla pro české barvy na Olympijských hrách v Londýně velice úspěšná. Naše výprava získala hned 2 cenné kovy, z toho byl dokonce jeden kov zlatý. O ten se postarala česká veslařka Miroslava Knapková, která zvítězila ve skipu a získala tak pro Českou republiku první zlatou medaili.

První den na Olympiádě přinesl česká zklamání

Tolik očekávaný závod skončil, bohužel, pro českou olympijskou vítězku z OH 2008 v Pekingu, zklamáním. Ve finále ženské vzduchové pušky skončila až na 4. místě, zbyla na ní tedy nepopulární "bramborová medaile". O další zklamání se včera na OH v Londýně postaral 7. hráč ATP, tenista Tomáš Berdych. Ten vypadl již v prvním kole turnaje, když nestačil na Belgičana Darcise. Podlehl mu celkem hladce 4:6,4:6.

Olympijské hry 2012 v Londýně začínají

Dnes, 27. července 2012, pozdě večer začínají 30. Letní olympijské hry, které letos hostí hlavní město Velké Británie Londýn. Hry, které slibují celou řadu nevídaných zážitků. Zazáří opět na nejkratší trati 100 metrů fenomén Usain Bolt? Dojde si americký fasketbalový "Dream team 2" bez problémů pro zlato? Kdo získá zlato v tenisových dvouhrách? Jak si povedou naši a kolik medailí si nakonec z letošních OH Česká republika odveze?