BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Anketa Sportovec roku 2012

Již je známá nominace v anketě Sportovec roku 2012. Tuto anketu každoročně pořádá Klub sportovních novinářů. V prvním kole jich letos hlasovalo 226. Jak byl letošní rok doslova nabitý českými sportovními úspěchy dokládá fakt, že se mezi nejlepších 10 nedostali tenista Radek Štěpánek, člen vítězného Davis Cupového týmu, Petra Kvitová, která spolu s dalšími českými tenistkami obhájila letos Fed Cup a ani rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Letošní Velkou pardubickou vyhrála Orphee Des Blins

Letos byla Velká pardubická jednoznačnou záležitostí, žokej Jan Faltejsek v sedle desetileté klisny Orphee des Blins triumfoval stylem start-cíl a naprosto přejel všechny soupeře. Druhý skončil Ronino s Jiřím Fouskem. Josef Váňa na čtvrté vítězství v řadě ve Velké pardubické nedosáhl, skončil až třetí.

Dnes se jede Velká pardubická

Dnes, v sobotu 13.10. 2012, odstartuje 122. ročník největšího a nejznámějšího dostihu v České republice, Velké pardubické. Téměř všichni fanoušci budou sledovat pouze jedno. Podaří se jezdecké legendě, Josefovi Váňovi v sedle Tiumena, zvítězit v tomto legendárním závodě již počtvrté v řadě?

Lukáš Konečný skončil svůj sen v krvi

Český boxer Lukáš Konečný včera pozdě večer skončil svůj boj o profesionálního mistra světa v lehké střední váze organizace WBO. I přes veškeré nasazení a snahu nestačil na ruského boxera Zaurbeka Bajsangurova, se kterým prohrál jednoznačně 0:3.

Lukáš Konečný v sobotu boxuje o titul

V sobotu večer bude Lukáš Konečný boxovat o profesionální titul organizace WBO v lehké střední váze. Může se tak stát vůbec první Čechem, který se stane profesionální jedničkou v boxu. Stačí k tomu porazit současného mistra světa Rusa Zaurbeka Bajsangurova.

Španěl Ventoso vyhrál devátou etapu Gira

Nečekaným vítězem 9. etapy Gira d'Italia se stal Francisco Ventoso. Třicetiletý španělský cyklista triumfoval ve Frosinone po hromadném pádu celé řady favorizovaných spurtérů v poslední zatáčce závodu. Růžový trikot lídra průběžného pořadí Gira si udržel Kanaďan Ryder Hesjedal, náš Kreuziger je stále na čtvrtém místě.

Giro d´Italia 2012

Je za námi již druhá etapa letošního ročníku Giro d´Italia, druhého nejslavnějšího cyklistického závodu světa. Letos se závod netradičně začal v Dánsku a po časovce byla na programu klasická silniční etapa, dlouhá 206 km, která končila hromadným spurtem celého pelotonu ve městě Herningu. Vyhrál ji Mark Cavendish z Velké Británie.

Lukáš Konečný bude boxovat o titul mistra světa

Již zítra, ve čtvrtek 5. dubna 2012, se profesionální boxer Lukáš Konečný, rodák z Ústí nad Labem, může stát mistrem světa. Právě tento den chce v Brně porazit Francouze Salima Larbiho v boji o titul organizace WBO v lehké střední váze. Konečný je jednoznačným favoritem, jeho případná porážka by byla velkou senzací.

Vladimír Kličko x Jean-Mark Mormeck, sobota 3. března 2012

Ukrajinský fenomenální boxer Vladimír Kličko v sobotu 3. března 2012 nastoupí k dalšímu svému zápasu v profesionální ringu. V německém Dusseldorfu bude obhajovat své 4 tituly mistra světa (WBA, WBO, IBF, IBO), a to proti vyzyvateli z Francie, exmistru světa cruiserové váhy Jeanu-Marku Mormeckovi.

Dnes večer o bytí a nebytí s Makedonií

Dnes večer sehrají čeští házenkáři klíčové utkání na ME v házené v srbské Niši. Jejich soupeři budou hráči z Makedonie. Postupová matematika je v tomto případě zcela jasná a hodně v ní záleží na výsledku předchozího zápasu mezi Švédy a Němci. Zvítězí-li v něm Švédové, postupují, bez ohledu na jakýkoliv výsledek našeho večerního utkání, Češi. Vyhrají-li Němci, nesmí naši s Makedonci prohrát, jinak na ME končí.