BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY O SÁZENÍ

Sázení online na sportovní utkání, rady, tipy, zajímavosti

Pro usnadnění Vašich začátků a lepší orientaci v často spletité problematice sázení na internetu Vám Bomba sázka přináší následující informace.

Online sázení nebo klasická sázková kancelář?

Pokud se dnes člověk rozhoduje mezi těmito alternativami, většinou dá nakonec asi přednost sázení po internetu a to hned z několika důvodů:

  • Onlinesázení je pohodlnější, praktičtější a rychlejší. Nemusíte nikam chodit, nosit v hlavě otevírací dobu nejbližší sázkové kanceláře. Prostě zapnete počítač, splníte náležité formality a sázíte.
  • Sázkové kancelářena internetu také nabízí oproti kamenné konkurenci lepší podmínky. To znamená zejména že u nich není povinnost platit manipulační poplatek, který se může vyšplhat až k 10% ze vsazené částky.
  • Dalším plusem sázení online se mohou jevit zajímavé sázkové kurzy. Sázíte-li na internetu, jistě sami dobře víte, jak obrovská je mezi sázkovými kanceláři konkurence, proto také tolik usilují o to, nabídnout sázejícím co nejlepší podmínky, a to i v podobě sympatických kurzů.

Jak sázet, na co si dát pozor, co využít?

Začátečník na startu své hráčské kariéry řeší často spoustu otázek v oblasti sázení (viz výše). Na některé z nich se tady pokusíme odpovědět.

  • Nesázejte zbrkle! Před sázkou si vše důkladně promyslete a prostudujte podmínky a zejména kurzy té které sázkové kanceláře. Vyberte si nejvýhodnější kurz (viz výše) a také sport, o kterém víte nejvíce, sport, který Vás nejvíce zajímá a baví. Sledujte aktuální stav dotyčného týmu či sportovce, na kterého chcete vsadit (jeho momentální formu, pozici v tabulce, zdravotní stav, historii a úspěšnost v utkáních se soupeřem, se kterým se utká apod.). Tyto údaje Vám mnohé naznačí a přispějí k Vašemu úspěšnému rozhodnutí na koho (co) a kolik vsadit.
  • Jako informace o sportovcích, jejich úspěšnosti a nadějích v aktuálních duelech využívejte kromě tištěných a elektronických médií také různá fóra na internetu, kde najdete velký počet nadšených a do různé míry zasvěcených kolegů. Jejich rady a tipy však berte přece jen s rezervou a nadhledem a více spoléhejte na svoji intuici, zkušenosti a úsudek.
  • Sázejtena menší počet utkání! Na první pohled je výhra, kterou můžete dosáhnout, když se trefíte všech 20 vsazených zápasů určitě příjemná, rozhodně je však její pravděpodobnost malá. Sázejte proto maximálně 4 až 5 utkání, zvýšíte tím svojí šanci na výhru.
  • Při výběru sázkové kanceláře dávejte důraz na její serióznost, historii a současnost, ale například také na to, zda nabízí novým hráčům začátečnické bonusy. Tuto cestu k zpříjemnění začátku sázení volí mnohé sázkové kanceláře a byla by tak škoda toho nevyužít. Výše bonusu totiž může dosáhnout třeba i 1000 Kč při Vaší první sázce.

Zaveďte si přehled sázek

  • Při sázení je velice praktické vést si jakýsi přehled svých minulých, současných i budoucích sázek. Při zpětném prostudování pak můžete zjistit, který sport je pro Vás nejúspěšnější, který tým (sportovec) Vám přináší nejvíce peněz a kolik. Také si můžete ověřit, jak si celkově vedete, co je zapotřebí změnit a čeho se naopak držet.
  • Na zřízení přehledu lze použít např. jednoduchou tabulku v excelu. Samozřejmě že staromilci dají přednost nějaké formě zápisníku nebo bloku.


Zdroj: Bombasazka.cz