BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY O SÁZENÍ

Sázky na fotbal

Sázky na fotbal v současnosti zažívají boom. Trh se sázením na fotbal  předstihl dokonce  i dosud vedoucí sázky na dostihy. Jedním z důvodů je také online sázení, tedy možnost sázet vedle tzv. kamenných sázkových kanceláří i na internetu. Pohodlnost a rychlost tohoto druhu sázení jsou pro většinu sázkařů rozhodující. Toto všechno umožnilo vznik mnoha různých forem a možností, na co všechno lze sázet. Ne že by sázení na vítěze zápasu byla nuda, ale vsadíte-li také například na množství žlutých karet, který daný tým za zápas dostane, nebo na počet dosažených gólů, celé sázení se ještě víc zatraktivní. 

 

sázky na fotbal

 

Velice oblíbená je i sázka na střelce prvního gólu zápasu. Oblíbenost se ještě znásobí, je-li utkání přenášeno přímým přenosem v televizi, rádiu nebo na internetu. V této sázce pak hrají roli různé faktory, například momentální forma hráčů, počet v sezóně vstřelených gólů, a i post, na kterém hráč hraje. Je logické, že u útočníků bude šance na vstřelení úvodního gólu daleko větší, než u obránců. Toto všechno se pak promítne do koeficientů , které budou na útočníky znatelně nižší.

Právě z tohoto důvodu může být ale na druhou stranu sázka na tzv. střílejícího obránce velice výhodná hlavně hodně výnosná. Za všechny tyto obránce můžeme jmenovat např. Ryaena Shawcrosse ze Stoke nebo spoluhráče Petra Čecha z Chelsea, Johna Terryho. Slušnou výhru může znamenat i trefa na označení exekutora penalty v daném týmu.

Jak jsme již výše uvedli, sází se také na zvláštní aspekt fotbalového zápasu, a to na množství červených či žlutých karet, které rozhodčí během utkání hráčům ukáží. Při tipování na počet udělených karet je rozumné vzít v úvahu  především závažnost utkání pro jeden či oba týmy. Tak například při vyhecovaném derby je vysoká pravděpodobnost, že rozhodčí udělí hráčům větší množství žlutých karet, ale i že padne nějaká ta karta červená. Mezi hráči může panovat rivalita, staré křivdy, a to se pak karty jen "rojí". Z toho všeho vyplývá, že je opravdu na místě zápas podrobněji analyzovat, protože výhra při správném tipu na počet a barvu karet může být opravdu hodně výrazná.

Upřednostňujete-li sázení na vítěze utkání, je výhodné věnovat také pozornost sázkám s handicapem. Např., jestliže vedoucí tým ligy hostí outsidera, budou koeficienty na favorita velmi nízké, cca 2/5. Při použití handicap, se ale může stát sázení daleko zajímavějším. To znamená že např. dáte-li outsiderovi náskok 1 gólu, koeficienty na favorita budou tak hned atraktivnější. Lze samozřejmě ještě přitvrdit a zkusit náskok o 2 a více gólů, sázení se opět jen zatraktivní.

Při analýze a rozhodování jak vsadit na konkrétní zápas, vám vždy můžou pomoct rady bookmakerů, nebo odborné články na internetu.