BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

V dalším zápase na MS ve volejbale Češky podlehly Kubánkám

České volejbalistky prohrály na mistrovství světa v Japonsku i ve třetím utkání ve čtvrtfinálové skupině F. Češky dnes podlehly v Nagoji výběru Kuby 1:3 a téměř tak ztratily možnost bojovat o deváté až dvanácté místo.

Ve středu Češky nastoupí proti Thajsku a pouze výrazná výhra spolu s prohrou Kuby s Itálií by je teoreticky ještě mohla posunout na postupové šesté místo. Jestliže ale skončí ve skupině sedmé nebo osmé, šampionát pro ně končí a obsadí celkové třinácté, respektive patnácté místo.

Volejbalistky ČR zakončily základní část MS výhrou nad Keňou

České volejbalistky bez problému zvládly na světovém šampionátu v japonském Hamamacu svůj poslední duel v základní skupině. Outsidera z Keni „povinně“ porazily 3:0 a do osmifinálové části turnaje si přinášejí body za úžasnou výhru nad italskými mistryněmi Evropy.

České volejbalistky porazily na MS mistryně Evropy z Itálie

České volejbalistky se na MS ve volejbale v japonském Hamamacu postaraly o velké překvapení, když v základní skupině B porazily 3:2 na sety úřadující mistryně Evropy z Itálie. Vítězství je o to cennější, jelikož Češky dokázaly obrátit nepříznivý vývoj utkání, prohrávaly totiž již 0:2.

Zajistily si tak postup do čtvrtfinálové skupiny, kam se jim navíc bude tato výhra započítávat.

České volejbalistky na MS s přehledem zvítězily nad Portorikem 3:0

České volejbalistky zvládly na mistrovství světa v Japonsku jedno ze zásadních utkání v základní skupině B, když v Hamamacu porazily Portoriko 3:0 na sety. Svěřenkyně trenéra Šillera měly v utkání jasně navrch. Fakt, že zápas trval pouhých 65 minut svědčí o mnohém.

České volejbalistky prohrály po boji i s Brazílií

České volejbalistky prohrály i v druhém utkání na mistrovství světa v Hamamacu v Japonsku. Olympijským vítězkám z Brazílie však podlehly až po velkém a nadějném boji 2:3. Nad vysokým favoritem vedly 2:1 na sety, v závěru zápasu jim však chybělo více štěstí a větší zkušenosti.