BombaSazka.cz– internetové stránky o sázení na sportovní události! Vsaďte přes Bomba sázku a vyhrajte BOMBA výhru!

bombasazka.cz

Švédsko získalo zlato na MS 2013 v ledním hokeji

Domácí Švédsko včera večer porazilo ve finále MS 2013 v hokeji Švýcarsko 5:1 a získalo tak po 7 letech opět zlaté medaile. Na třetím místě skončili hokejisté USA, kteří v boji o 3. místo porazili Finsko po samostatných nájezdech 3:2.

Česko - Švýcarsko zítra ve čtvrtfinále na MS 2013

Český tým včera rozmetal v přímém souboji o play off Norsko 7:0 a ve čtvrtfinále ho čeká vítěz základní skupiny Švýcarsko. Tomu můžou Češi vracet prohru 2:5 ze vzájemného zápasu základní skupiny. Věří, že podruhé je Švýcaři již neporazí.

Česko - Norsko o čtvrtfinále MS 2013

Po včerejší prohře našich hokejistů 1:2 s Kanadou a vítězství Švýcarů nad Norskem 3:1 je jasné, že se zítra střetnou v přímém souboji o účast v play off Češi právě s Nory. Jak se zápas bude vyvíjet a jak dopadne, se všichni dozvíme v úterý 14.5. 2013 od 16:15. Utkání Česko - Norsko bude přímým přenosem vysílat sportovní kanál ČT Sport.

Česko - Kanada dnes na MS 2013

Dnes čeká na české hokejisty nejtěžší soupeř v základní skupině na MS 2013 -  Kanada. Tento tým letos hraje na světovém šampionátu naprosto v pohodě. Na co sáhne, to se mu daří. Tedy předvádí dosud právě opačnou hru než Češi. Dostaneme dnes od Kanady "dardu", nebo naopak proběhne zázračné probuzení českého týmu?